Новинка на ринку сигналізацій Pandora DX 9X LoRa

  • 20 травня 2021

Тепер технологія LoRa доступна для двосторонніх охоронно-сервісних систем

У 2019 Pandora представила своєму споживачу охоронно-сервісну систему Pandora DX 9X, яка за короткий час стала найпопулярнішим і затребуваним продуктом Pandora в недорогому сегменті. Це і не дивно, адже за вельми розумну суму ми запропонували надійну і функціональну систему з мінімальною енергозатратністю.

Через два роки виробник удосконалив сигналізацію і випустив оновлену версію Pandora DX 9X LoRa, в якій додали Bluetooth-інтерфейс і новий далекобійний радіотракт.

Головним нововведенням системи є рідіотракт LoRa Hi Speed, що є впевненим лідером в дальності зв'язку і захисту до перешкод. Передача сигналу відбувається по альтернативних каналах і може передаватися на відстані двох кілометрів між брелком і автомобілем.

Ще одне оновлення системи – брелок Pandora D-027, який був розроблений спеціально під охоронну систему Pandora DX 9X LoRa. Модель з великим OLED-дисплеєм, зручними торцевими кнопками. Ми збільшили дальність сигналу завдяки використанню радіоканалу LoRa, що виключає перешкоди при передачі і в місті, і за його межами.

Енерговитрати даної моделі звелися до мінімуму. Брелок системи працює на одній батарейці типу ААА, якої вистачає на кілька місяців безперебійного користування. Також фахівці передбачили режим енергозбереження, який в разі критично низького заряду дозволить ще кілька днів користуватися брелком.

Повноцінний Bluetooth-інтерфейс в системі дозволяє скористатися додатковими перевагами. Через нього ви зможете прописати ваш смартфон, як ще одну радіомітку в додаток до брелку. Крім того, тепер вам доступний широкий асортимент периферійних пристроїв, що працюють по Bluetooth.

Оновлена ​​Pandora DX 9X LoRa вже доступна до продажу в дилерських центрах і офіційних представників Pandora в Україні. Крім головних переваг, зазначених вище, вам сподобається комплектація системи, до якої також увійшли модуль RMD-5M, пило/вологозахищена п'єзосирена PS-330 і датчик температури.