Новинка - двостороння сигналізація Pandora UX-4G

  • 18 травня 2021

Pandora випустила першу систему з функціоналом і інтерфейсом, що розроблені спеціально для електромобілів і гібридів.

Багато хто вважає, що електромобілям не потрібна охоронна система. Пов'язано це, природно, з методикою її роботи. Але з огляду на вартість такого автомобіля, варто перестрахуватися і скористатися додатковим захистом у вигляді охоронно-сервісної системи. Варто ще врахувати той факт, що окремі запчастини електрокара коштують зовсім недешево і можуть бути навіть вище вартості всієї б/у машини. Тому Pandora розробила і випустила нову сигналізацію саме для установки на електромашини та гібриди.

У роботі з такими авто, а тим більше з установкою на них додаткової охоронної системи, є свої нюанси. Деякі фахівці та зовсім відмовляються працювати з ними. По-перше, електро або гібридні авто новачки на ринку, тому досвіду роботи з ними може бути недостатньо для будь-яких дій, а ризики в разі неправильної установки великі. Також для таких специфічних авто потрібне спеціальне обладнання, яке враховує особливості транспорту.

Pandora врахувала багато чинників в розробці системи UX-4G і готова представити її головні характеристики, адаптовані під специфікацію електромобілів і гібридів.

Енергоекономічність

В першу чергу, подбали про енерговитратність системи. Будь-яка сигналізація, яка розроблялася під авто з ДВЗ, не зможе без шкоди функціонувати тут, розряджаючи авто всього за кілька днів. Зменшивши енергоспоживання системою UX-4G до мінімуму, вирішили проблему і стали єдиними в світі, хто зміг це зробити.

Прогрів авто

Прогрів електромобіля перед поїздкою в холодну пору, звичайно, відрізняється від звичайних машин. Але нехтувати цим зовсім не варто. Починаючи рух на електромобілі при мінусових значеннях, ви піддаєте бортову електроніку до витрати великого обсягу енергії. Вона одночасно прогріває салон, а також тягову батарею. У цьому випадку збільшується витрата електроенергії, а запасу заряду вистачить на меншу кількість кілометрів. Щоб цього уникнути, варто прогріти салон автомобіля до руху. Це легко зробити за допомогою смартфона і встановленої сервісної системи UX-4G.

Протиугін

Для розробки протиугінних алгоритмів в охоронно-сервісній системі UX-4G вибрали індивідуальних підхід до кожного електрокару. Таким чином вийшла не одна загальна схема роботи, а варіативність блокувань в залежності від авто, на яке відбувається установка. Таким чином ви отримуєте коректну роботу алгоритму блокування при викраденні, розраховану саме для вашого авто.

Інтерфейс програми

Мобільний додаток системи розроблено спеціально для електромобілів і гібридів. У ньому транслюється вся інформація стану вашого авто

  1. Рівень заряду і приблизний пробіг авто на залишку.
  2. Status of Health вказує на стан тягової батареї – найважливішого і дорогого елементу авто. Як відомо, батарея має властивість зношуватися, з додатком дізнатися період її експлуатації буде зовсім просто.
  3. Підключення зарядки.
  4. Стан вікон і дверей.
  5. Тиск в шинах.

Pandora зробила крок вже набагато далі за своїх конкурентів, розробивши сигналізацію для електромобілів і гібридів. Але виробник і далі продовжує вдосконалювати охоронно-сервісні системи, з огляду на зростаючий ринок електрокарів. Детально вивчає новинки серед авто і в наступних оновленнях зможе порадувати вас знову.