Шановні клієнти! 

У зв'язку із блокуванням російських серверів безкоштовний додаток Pandora Online/Pandora Connect не працює в Україні.

Для відновлення працездатності додатку необхідно звернутися до офіційного інсталяційного центру (представника) та змінити ПО базового блоку. Додатки Pandora Connect та Pandora Online тимчасово працюють з увімкненим VPN.

Оскільки причиною блокування серверів є обставинами  форс-мажору та не залежали від виробника, послуга відновлення додатку не є гарантійним випадком.

Нагадуємо, згідно гарантійних вимог виробника, обслуговування охоронної системи має відбуватися у сертифікованому інсталяційному центрі. У разі самостійної зміни ПО, або у не сертифікованому інсталяційному центрі, система знімається з гарантії. Подальше обслуговування системи відбувається виключно на платній основі.

* У зв`язку із введенням воєнного стану наша компанія тимчасово не працює та не приймає інтернет замовлення. Сьогодні безпека людей є найбільшим пріоритетом і наші співробітники залишаються вдома до розуміння ситуації. Ми залишаємося на зв'язку та будемо тримати вас в курсі про зміни в роботі.

Ми віримо що у цю важку годину ми зможемо впоратися і ПЕРЕМОГА буде за нами. Тільки разом ми зможемо здобути перемогу та вигнати російських окупантів з нашої країни.


Слава Україні!