Pandora UX-5300 для важкого транспорту

  • 25 травня 2021

Зовсім скоро в продаж надійде охоронна моніторингова система Pandora UX-5300, розроблена спеціально для вантажного транспорту.

Незважаючи на те, що компанія Pandora спеціалізується на охоронних системах для легкового транспорту, в їх асортименті є моделі, розроблений спеціально для вантажних автомобілів. Першою такою системою стала Pandora 5200, що доступна на ринку вже кілька років. Хоча попит на дану модель невеликий, все ж зупинятися на даному етапі виробник не має наміру. Тому зовсім скоро у продажу з'явитися ще одна охоронно-сервісна система для спецтехніки та важких автомобілів.

Pandora UX-5300 розроблена на новітній програмно-апаратній платформі UX. 2G/3G/4G (LTE) модем, вбудований високочутливий GPS/ГЛОНАСС приймач, LBS-сервіс, Bluetooth 5.0. У блок системи входять чотири реле, що працюють з бортовою напругою 24В. Блок захищений від попадання пилу і вологи. Система має можливість підключення допоміжних датчиків або навісного обладнання, сполучення відбувається через порт RS-485.

Pandora UX-5300 підтримує 4G діапазон, що дозволяє швидше і точніше визначати локацію автомобіля і підтримувати зв'язок з онлайн-хмарою Pandora. Модем також підтримує 3G, 2G діапазони.

Bluetooth 5.0 інтерфейс відкриває необмежені можливості підключення додаткових пристроїв, а також дистанційне керування системою за допомогою будь-якого смартфона. При цьому дальність сигналу може бути до 200 метрів, що значно випереджає системи-аналоги. Bluetooth 5.0 відрізняється високим рівнем сигналу і надійною захищеністю від перешкод.

У комплект системи входить брелок D-043 T, що був розроблений спеціально для охоронно-моніторингових систем для вантажного транспорту. Залишаючись схожим на моделі брелоків Pandora, він має більш масивні розміри, відповідно до важкого транспорту, і повністю унікальний інтерфейс.

Резервний Bluetooth-канал в брелку допомагає підтримувати зв'язок з системою на немислимо великій відстані, а також забезпечує роботу без перешкод при будь-яких умовах. Брелок підтримує роботу з радіотракт LoRa, який відповідає всім нормам роботи в радіоефірі в країнах СНД і Євросоюзу. Радіотракт працює на частоті 868MHz і збільшує дальність сигналу між брелоком і системою до декількох сотень метрів без перешкод.

Pandora UX-5300 – випускається спеціально для вантажного транспорту і має всі необхідні характеристики для безперебійної охорони та управління машинами великих розмірів. Компанія Pandora має міжнародний сертифікат якості IATF-16949-2016, що дозволяє їй виробляти електроніку для авто, що відповідає міжнародним стандартам якості.