Pandora UX 4790 – нова 4G-сигналізація

  • 02 червня 2021

У продажу з'явилася нова телеметрична охоронно-сервісна система для сучасних автомобілів.

Нова охоронно-сервісна система Pandora UX 4790 зібрала в собі всі найкращі і нові функціональні рішення. Працюючи на програмно-апаратній платформі UX, система вже стала лідером серед своїх аналогів, отримавши масу переваг, і навіть серед своїх попередників з лінійки компанії Pandora.

Точний час важливий для будь-якої охоронної системи. Без цього неможливо правильно реалізувати автозапуск на певний час або проводити логування даних, які безстроково зберігаються в онлайн хмарі і завжди доступні власнику. Pandora UX 4790 має мікросхему реального часу, що працює від незалежного джерела живлення і дозволяє синхронізувати точні дані. Також мікросхема реального часу бере участь при холодному старті навігаційного приймача і переході в режим економії, прискорюючи ці процеси в рази.

Поліпшення Flash-пам'яті в новій сигналізації дозволяє не тільки записувати маршрут і події, а й детально обробляти цю інформацію, а ще проводити налаштування системи, виходячи з отриманих даних.

Така детальна обробка і зберігання даних дозволяє визначати помилки в роботі системи з максимальною точністю. Так званий «чорний ящик» логує інформацію, проводить діагностику і аналізує CAN-протоколи, що допомагає знайти помилку виходячи з досвіду роботи системи. У разі, якщо у вас станеться збій налаштувань, система зможе відновити всі дані. Для цього платформа постійно створює резервні копії даних, ключів, периферійних пристроїв. І в необхідних ситуаціях власник зможе з легкістю відновити ці дані.

Щоб провести діагностику платформи, більше не потрібно підключення ні в аналоговий спосіб, ні через Bluetooth. Pandora UX 4790 сама справляється з цим завданням, розраховує відповідний час для перевірки та передає всі дані на сервер Pandora.

Крім внутрішніх характеристик системи, вона має ряд аксесуарів і примочок в базовій комплектації, якими вирізняється з-поміж конкурентів. Наприклад, високочутливий зовнішній мікрофон, який дозволяє прослуховувати навколишню ситуацію. При тому, якість звуку знаходиться на найвищому рівні.

Ну і наостанок, оновлення системи до нової версії тепер не вимагає поїздки в установчий сервіс. Все відбувається просто, як оновлення прошивки будь-якого смартфона. Тепер оновлений, покращений інтерфейс ви зможете отримати відразу після його виходу в будь-який зручний для вас час.

Pandora UX 4790 – це лідер ринку телеметричних систем. Вже доступна в продажу в офіційних дилерських центрах.