Сигналізація для мотоцикла Pandora DXL 1200L Moto

  • 15 096.00грн.
в наличии

Антикрадіжна GSM-GPS-Bluetooth система з резервним живленням, безконтактними мітками авторизації спеціально розроблена для мототехніки. Комплект продуманий до дрібниць для установки на мотоцикл, починаючи від герметичного компактного базового блоку системи, вологостійкої звукової сирени, закінчуючи мініатюрним реле блокування та спеціальним монтажним комплектом. Модель розроблена для ринку ЄС, тому підтримує англійську і російську Soft і Voice. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001:2015 і отримала відповідні сертифікати, у тому числі, європейського стандарту E8 116 RA-0010231.

Особливості DXL 1200L Moto
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
Дозволяє оперативно визначати координати автомобіля.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.