Автомобільна сигналізація Pandora DX 91 LoRa v.3

 • 11 253.00грн.
в наличии

Інтерфейс Bluetooth Pandora DX 91 LoRa забезпечить роботу кращого, з наявних на ринку, мобільного додатку для смартфона власника. Причому, стабільно працюючого на всіх наявних у природі смартфонах, а не тільки на топових моделях від лідерів ринку. Аби був присутній BLE-модуль (Bluetooth 4.0 і вище). Дальність зв'язку буде більше інших, з'єднання стабільніше інших, швидкість передачі і реакції значніше вище інших.

Pandora DX 91 LoRa, встановлена ​​на автомобіль, буде прекрасно справлятися з додатку на смартфоні на відстані до 30 м, якщо ваш телефон підтримує лише протоколи Bluetooth 4.0-4.2; до 50 м, якщо ви власник смартфона з повноцінним Bluetooth 5.0. Якщо ж цій дистанції мало, брелок D-022 з LoRa радіотракт забезпечить дальність зв'язку в кілька сотень метрів в будь-який щільній міській забудові - в будь-якому випадку значно далі, ніж будь-яка подібна рішення, існуюче сьогодні в світі автомобільних сигналізацій.

Висока дальність зв'язку брелока D-022, що входить в комплект Pandora DX 91 LoRa, забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa- модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошої дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати час до зворотньої реакції автомобіля, щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) - задачане дуже й просте. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а фахівцям галузі це ще належить оцінити.

Заради справедливості , можна нагадати, що з LoRa-модуляцією ми виробляємо автомобільну охоронно-телеметричну систему Pandora 5000s вже більше трьох років. Але дальність зв'язку, перешкодозахищеність, енергоспоживання нової реалізації LoRa нашими інженерами в Pandora DX 91 LoRa виходить на зовсім інший рівень. Є ймовірність, що на найближчі роки ця система залишиться лідером дальності двостороннього діалогового зв'язку серед автосигналізацій. І, що важливо, радіотракт Pandora DX 91 LoRa повністю відповідає всім нормам, що регулює роботу в радіоефірі. Залишиться тільки дивуватись, як, маючи в десятки разів більшу потужність на передавачі, більшість інших автосигналізацій, не досягає й половини дальності нашої Pandora DX 91 LoRa.

Заслуговує на увагу і вперше застосована в Pandora DX 91 LoRa система менеджменту Bluetooth-пристроїв, що дозволяє наочно управляти всіма підключеними Bluetooth-периферійними пристроями. А список їх уже немаленький і незабаром ще розшириться дуже очікуваними ринком пристроями. Але і зараз доступні Bluetooth-пристрої це: радіореле RR-101, RR-01, підкапотний модуль RHM-03BT, бездротовий датчик двері DMS-100 (геркон + акселерометр), телеметричний модуль розширення NAV-09, мітки присутності власника BT-760 і багато інших.

Процедура «прописування» додаткового Bluetooth-аксесуара не проста. А як виписати втрачену мітку, і приживити на її місце нову, щоб не боятися за автомобіль, якщо втрачена мітка виявиться в руках зловмисника? Як правильно прив'язати бездротові датчики до конкретних зон охорони? А як виправити, якщо допущена помилка при монтажі? А якщо потрібно переставити датчик або тимчасово відключити? Як перевірити, чи не записана додаткова мітка в ненадійному автосервісі? Все це тепер наочно і зручно зробити за допомогою менеджера Bluetooth-пристроїв, який з'явився в додатках Pandora Alarm-Studio (для програмування сигналізації з комп'ютера) і Pandora BT (для програмування сигналізації з мобільного телефону).

Pandora DX 91 LoRa при всіх включених датчиках, постійно включеному Bluetooth і прийомо-передавачі LoRa, споживає трохи більше 9 мА, що є дуже гідним результатом для сучасних охоронних систем. Краще енергоспоживання тільки у нашого недорогого бестселера минулого року - Pandora DX 50s - 4.5 мА. Але там немає Bluetooth і застосований трансивер (прийомо-передавач), який не зможе посперечатися дальністю зв'язку з Pandora DX 91 LoRa, зате споживає значно менше.

У комплектації системи крім базового блоку і брелока з великим OLED-індикатором D-022, двох мітко-брелоків BT-760, є релейний модуль RMD-5m, термодатчик двигуна, Bluetooth радіореле RR-101BT з навантажувальною здатністю контактної групи 20А і наша чудова П'єзосирена PS-330.

Особливості DX 91 LoRa v.3
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
Управління опалювачами
Управління опалювачами
Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачами.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок X91 Lora v.3 - 1 шт.
 • Брелок LCD D022 v2 black – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • Радіо реле BTR-101 – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель з USB/micro USB – 1 шт.
 • Основний кабель X1000 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Speaker іммобілайзера – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Сирена П'єзоелектрична Pandora PS-330 (Р) – 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.