Автомобільна сигналізація Pandora DX 57R

 • 5 886.00грн.
в наличии

Наявність оновленого радіотракту дальньої дії є родзинкою системи, що допомогло їй стати більш економічною у використанні енергії. Радіотракт розроблявся при використанні трансиверів від компанії SiLabs і працює на частоті 868 МГц.

У базовий блок системи інтегрований Bluetooth 4.2, що відкриває широкий спектр можливостей для власника. Насамперед це можливість підключення додаткових пристроїв без використання кабелів, які теж підтримують Bluetooth.

Також по Bluetooth працює мобільний додаток, що дозволить налаштовувати систему і вносити зміни, які не підключаючись до блоку сигналізації. Pandora Specialist працює на всіх пристроях.

Безпосередньо через Bluetooth ви можете здійснювати віддалене керування системою – міняти режими охорони, запускати або блокувати двигун.

Для цього скачайте мобільний додаток Pandora BT (для всіх пристроїв) або Pandora EVO (тільки на Android). Завдяки оновленням система вийшла на новий рівень функціоналу, залишаючись все такою ж доступною за ціною. У комплектацію охоронно-сервісної системи увійшов датчик температури, модуль RMD-5 і брелок Pandora D-010, який також був оновлений. Брелок зручний, стильний і головне – ергономічний.

Безпека авто – це ще і власний спокій. Щоб уникнути негативних ситуацій при користуванні автомобілем, встановіть охоронно-сервісну систему Pandora. Вона не тільки охороняє авто, але й істотно спрощує його управління.

Також ми рекомендуємо купувати та встановлювати систему лише в офіційних представників.

Телефонуйте нам і приїжджайте в наш інсталяційний центр, якщо ви цінуєте безпеку систем і надійність монтажу системи.

Особливості DX 57R
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
 • Основний блок DX57R - 1 шт.
 • Брелок LCD D010 v.3 black - 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 v2 - 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M v3 - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.