Новий GPS маяк-трекер Pandora NAV 12

  • 29 липня 2021

Зовсім скоро у продажу з'явиться новий Pandora 4G/GPS маяк-трекер нового покоління.

 

Pandora NAV 12 новий етап у виробництві GPS-трекерів. Це малогабаритний телеметричний прилад з 4G модемом, інтерфейсом Bluetooth 5.0 і LIN, побудований на новітній елементній базі, і працюючий через бортову мережу. Також агрегат має власне аварійне живлення.

Звісно, що у маяк-трекера Pandora NAV 12 є багато переваг серед конкурентів на ринку GPS-трекерів. По-перше, високошвидкісний модем 4G. При його допомозі трекеру вдається передавати дані про місцезнаходження транспорту навіть при величезному навантаженні мережі. Модем працює у всіх доступних діапазонах мережі та зберігає зв'язок з транспортом при будь-яких перешкодах.

За EGTS-протоколу маяк-трекер передає всі дані про місцезнаходження транспорту та ситуаціях на онлайн-хмару. Для цього підійде будь-який стільниковий зв'язок – 4G LTE/3G/2G. У трекері є SIM-слот, для якого підійде SIM-карта будь-якого мобільного оператора.

Ще однією перевагою Pandora NAV 12 є інтерфейс Bluetooth 5.0. У разі відсутності GSM-мережі трекер сам перемикається на Bluetooth з'єднання. Також Bluetooth дає можливість підключення додаткових елементів, що в колаборації працюватимуть як імобілайзер.

Визначення координат транспорту займає мінімальний час. Приймач GPS/ГЛОНАСС дозволяє з високою точністю і рекордно швидко передавати координати без перешкод, незалежно від погодних умов і позиції антени.

Виробникам вдалося знизити енергоспоживання трекера Pandora NAV 12 до дивовижно низьких значень. До 15 mA при здійсненні поїздки та активному відстеженні та до 9,5 mA при вимкненому запаленні. У трекері встановлений резервний спосіб живлення на випадок відключення головного.

Pandora NAV 12 має вбудований в телематичний модуль канал, що дозволяє управляти опалювачами по LIN-шині. Можливість контролювати прогрів авто буде вельми до речі для наших широт. Цей же канал дозволяє налаштувати тривожні події, наприклад, в разі відкриття дверей і оповіщати власника в надзвичайних ситуаціях.

Ще однією перевагою трекера є наявність у виробника міжнародного сертифікату IATF 16949-2016, що означає відповідність всім міжнародним стандартам якості, а також позбавить вас від проблем зі страхуванням.

Зовсім скоро в продажу буде доступна головна новинка на ринку GPS маяк-трекерів. Компактні розміри, функціональність, легкість в установці та налаштуванні зроблять трекер лідером серед конкурентів. Трекер володіє величезною кількістю операцій, що прирівнює його до стандартної охоронно-сервісної системи – відстеження координат, передача і запис подій, спрацьовування при тривожних подіях.

Купуйте продукцію в офіційного дистриб'ютора в Україні з гарантією 3 роки. Для консультації та замовлення телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефону або залишайте заявку, і ми зв'яжемося з вами.