Автосигналізація Pandora DX-40R

  • 30 квітня 2021

Навесні в асортименті сигналізацій Пандора з'явилася ще одна новинка – сучасна цифрова двостороння система Pandora DX-40R.

Цієї весни в продаж вийшла нова охоронно-сервісна система 40-й серії Pandora DX-40R. Підключення до автомобіля відбувається по цифровій шині і не вимагає силових точок підключення, завдяки наявності 2хCAN, Lin, IMMO-KEY. Щоб з'єднати системи з автомобілем достатньо придбати додатковий релейний модуль, який доступний у продажу в нашому центрі продажів сигналізацій Пандора.

Головним козирем системи є оновлений вдосконалений далекобійний радіотракт. Він був розроблений спільно з компанією Silabs. Саме вона відома на ринку як розробник і виробник кращих трансиверів.

Даний радіотракт вже використовувався в інших популярних моделях Pandora, де і підтвердив свій функціональний потенціал. З його допомогою система Pandora DX-40R має дворазовий приріст дальності сигналу і високу стійкість перед перешкодами.

Охоронно-сервісна система Pandora DX-40R отримала мінімальне енергоспоживання. Таким здобутком не похвалиться жоден аналог на ринку.

Комплектація системи також порадує свого клієнта. Новий надійний брелок Pandora D-010 має яскравий OLED-дисплей, міцний корпус, зручні торцеві кнопки, потовщене скло екрану. Брелок вже давно використовується компанією Pandora, але, як і багато продукції, пройшов через шлях оновлень і удосконалень, щоб стати ще зручнішим і зрозумілішим для водія.

Установка системи проходить швидко і легко. Для цього достатньо мати з собою телефон. За допомогою кабелю miсro USB з'єднайте ваш смартфон з системою, таким чином система отримає живлення від акумулятора телефону, а ви отримаєте повноцінний доступ до нашої унікальної програми Pandora Specialist. Через цю ж програму ви зможете налаштувати охоронно-сервісну систему Pandora DX-40R.

Pandora DX-40R – новий і унікальний продукт серед двосторонніх охоронно-сервісних систем. Маючи високі показники передачі сигналу, низьке енергоспоживання, вдосконалений брелок і широкий спектр функцій, її ціна залишається в допустимих рамках і неодмінно вас здивує.