Новинка! Телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX-4GL

  • 16 січня 2021

З радістю повідомляємо вам, що в продажу вже доступна нова телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX-4GL. Розроблена на базі Pandora DX-4G, система має новий модем.

Представлена модель відрізняється від своїх попередників значною економічністю у використанні, а також вигідною ціною. В системі встановлений оновлений 2G/4G модем, який, не дивлячись на відсутність підтримки 3G, повністю підходить для використання на території України. У порівнянні з 3G 4G-мережа менш затратна в споживанні енергії. А її діапазон покриття значно більший завдяки швидкості і далекобійності. В цей час 3G сильно поступається, маючи обмежену дальність зв'язку і базові станції мережі тільки у великих містах.

Якщо раніше ви вже користувалися системами Pandora, то проблем не виникне. Крім оновленого модему, базовий блок системи залишився від її попередниці і має ті ж функціональні особливості. Bluetooth-інтерфейс дозволяє підключити додаткові пристрої, управляти системою за допомогою телефону, а також проводити налаштвання через мобільний додаток. Також для зручної та надійної роботи Pandora DX-4G оснащена LIN-, GSM-, 2xCAN-інтерфейсами. Система має вбудований обхідник імобілайзера, а також підтримує технологію клонування ключа, що дозволяє розширити список автомобілів з автозапуском.