Мотосигналізація Pandora Moto (DX 42)

 • 6 709.00грн.
в наличии

Відмінною особливістю цієї системи є дуже низьке енергоспоживання. У повнофункціональному режимі система споживає порядку 6 мА, а після декількох годин бездіяльності (час програмується) система переходить у режим середньої економічності (до 4 мА) та максимальної економічності (до 2 мА). Але навіть у режимі максимальної економічності охорона мототехніки ведеться не тільки по натисканню на педалі, важелі та ручки, та й по акселерометру, що відстежує удари, нахили та рухи. Використання режимів енергозбереження, що автоматично перемикаються, дозволяє мототехніці з акумуляторами ємністю 12А/год залишатися під охороною до трьох місяців без підзарядки акумулятора! При ємності порядку 30 А/год, що встановлюються на сучасні квадроцикли, період охорони буде обмежений саморозрядом акумулятора та може бути до одного року. Для порівняння, більша частина моделей мотосигналізацій, що представлені на ринку, розрядить акумулятор максимум за тиждень-два. Pandora Moto легко встановлюється на абсолютно будь-яку мототехніку, та здатна забезпечити повний охоронний функціонал без будь-яких попередніх налаштувань, але за бажанням система може задовільнити найбільш вишукані

побажання користувачів. У базовий блок сигналізації Pandora Moto інтегровний літієвий акумулятор аварійного живлення, який дозволить передавати сигнал тривоги по радіоканалу до декількох годин після відключення основного акумулятора. Та робить подію відключення основного акумулятора доступною власнику безпосередньо у момент спроби відключення акумулятора, а не після відновлення живлення. Та ще й сирена може бути при цьому програмно вимкнена, підготувавши “сюрприз” викрадачу у вигляді прихованого сповіщення власнику. Радіус впевненого прийому тривожного сповіщення, нагадаємо, складає декілька сотень метрів в умовах реальної міської забудови та реальної обстановки радіоазавад велиих міст. У комплектації два магнітних геркона, мініатюрні провідні реле блокування. У комплектації системи входить герметична п’єзо-сирена Pandora PS-330, спеціально розроблена нашими інженерами для використання у мототехніці. Низький ток споживання та дуже високий звуковий тиск, можливо, робить її найдосконалішою п’єзо-сиреною, що представлена сьогодні на ринку Car-Security.

Особливості Pandora Moto DX 42
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок DX42 - 1 шт.
 • Брелок LCD D010 MOTO black карабiн – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DXL4200 - 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 v2 - 1 шт.
 • Основний кабель DXL4200 - 1 шт.
 • Реле блокування MOTO - 1 шт.
 • Сирена П'єзоелектрична Pandora PS-330 (ANVOX) - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.