Новини

Кількість гібридних авто та електрокарів зростає в геометричній прогресії. Істотне зростання затребуваності обумовлено всесвітнім трендом безпеки екології, використання поновлюваних джерел енергії. На сьогодні переважна більшість за бензиновими та дизельними автомобілями. Але їх поступово витісняють гібридні автомобілі. Останні оснащені більш сучасними системами охорони, що запобігають будь-якому несанкціонованому доступу до автомобіля. Виробник PANDORA слідує тренду – тепер сигналізація на гібридний автомобіль доступу для ширшої кількості моделей авто.

 
 • 24 листопад 2021

Автомобільні сигналізації змінюються разом із прогресом. 

 
 • 04 листопад 2021

Сучасні автомобільні сигналки оснащені безліччю функціональних можливостей, що забезпечують якісне та просте керування, контроль за системами автомобіля. Це дозволяє оперативно отримувати інформацію щодо стану внутрішніх комплексів авто. Виробник PANDORA оснащує власну продукцію таким інструментарієм, як система TPMS, що підтримує взаємодію із зовнішніми та внутрішніми датчиками діагностичного комплексу машини.

 
 • 04 листопад 2021


Щорічно, кількість викрадень транспортних засобів лише зростає. Це пов'язано з тим, що власники ігнорують чи економлять на установці сучасних охоронних комплексів, віддаючи перевагу дешевим варіантам. 

 
 • 04 листопад 2021

Сучасні охоронні сигналізації – високотехнологічні рішення. На відміну від своїх попередників, де керування здійснювалося не за зашифрованим сигналом, сучасні прилади надають виключно захисне керування з додатковим шифруванням. Це стосується оновлення програмного забезпечення, тобто. прошивки.

 
 • 04 листопад 2021

Прогрес не стоїть на місці - ринок автомобільних сигналізацій розвивається семимильними кроками, і компанія PANDORA займає зовсім не останнє місце. Бренд охоронних систем підвищеної ефективності представляє брелок D-035 PANDORA BAND фітнес, що зручно розміщується на руці. PANDORA BAND є зручним, компактним і повністю герметичним пристроєм. Браслет PANDORA BAND з'явився на ринку нещодавно, і вже за цей час встиг завоювати довіру клієнтів. Прилад оснащений функціями брелока, протирозбірною міткою.

 
 • 04 листопад 2021


Сучасні транспортні засоби оснащені безліччю електричних систем, що сприяють спрощенню керування автомобілем. Але також варто розуміти, що машини – ласий шматочок для зловмисників, а потім дуже важливо убезпечити власний автомобіль. І це допоможе автосигналізація PANDORA. Ця система забезпечує максимально ефективний захист від викрадення, а сучасне програмне забезпечення надасть широкі функціональні можливості.

 
 • 04 листопад 2021

Якщо Ви є гуртовим покупцем та виявили бажання купувати продукцію торгівельних марок «Pandora™» «PanDECT™» , Ви можете звернутися до наших менеджерів з гуртових продажів за телефонами +380 (97) 121 37 58.

У разі, якщо Ви є кінцевий покупець та бажаєте придбати продукцію торгівельних марок «Pandora™» «PanDECT™» для власного використання, Ви можете звернутися до будь-якого з наших партнерів які працюють в роздріб.

 
 • 13 вересня 2021

Pandora NAV 12 новий етап у виробництві GPS-трекерів. Це малогабаритний телеметричний прилад з 4G модемом, інтерфейсом Bluetooth 5.0 і LIN, побудований на новітній елементній базі, і працюючий бортовою мережею. Також агрегат має власне аварійне живлення.

 
 • 29 липня 2021

Pandora розширює свій асортимент бездротових аксесуарів Bluetooth-реле Pandora BT-02, щоб відкрити ще більший спектр можливостей для охоронно-сервісних систем.

 
 • 16 червня 2021

Нова охоронно-сервісна система Pandora UX 4790 зібрала в собі всі найкращі і нові функціональні рішення. 

 
 • 02 червня 2021

Pandora UX-5300 розроблена на новітній програмно-апаратній платформі UX. 2G/3G/4G (LTE) модем, вбудований високочутливий GPS/ГЛОНАСС приймач, LBS-сервіс, Bluetooth 5.0. 

 
 • 25 травня 2021

Ще одне оновлення системи – брелок Pandora D-027, який був розроблений спеціально під охоронну систему Pandora DX 9X LoRa.

 
 • 20 травня 2021

Pandora випустила першу систему з функціоналом і інтерфейсом, що розроблені спеціально для електромобілів і гібридів.

 
 • 18 травня 2021

Система Pandora DX-57R є представником доступної цінової категорії. Після оновлення її ціна залишається в тих же рамках, але тепер зі збільшеним, вдосконаленим функціоналом.

 
 • 04 травня 2021

Навесні в асортименті сигналізацій Пандора з'явилася ще одна новинка – сучасна цифрова двостороння система Pandora DX-40R.

 
 • 30 квітня 2021

Найпопулярніший і стильний аксесуар від Pandora – розумний годинник Pandora Watch 2. Пристрій повністю виконує функції розумного гаджета, але крім специфікацій, властивих розумним годинниках, має і свої унікальні функції. 

 
 • 20 квітня 2021

Проаналізувавши особливості використання, ми провели оновлення та вдосконалили трекер новими можливостями. Версія буде доступна для скачування вже наступного тижня!

 
 • 21 січня 2021

З радістю повідомляємо вам, що в продажу вже доступна нова телеметрична охоронно-сервісна система Pandora DX-4GL. Розроблена на базі Pandora DX-4G, система має новий модем.

 
 • 16 січня 2021

Новий додаток – новий підхід до послуг налаштування і сервісу охоронних систем.

 
 • 30 грудня 2020