Купити PANDECT x 1800 r у Києві

  • 05 грудня 2021

Сучасні транспортні засоби стали найчастішим предметом угону. Це обумовлено тим, що більшість автовласників зовсім не дбають про такий важливий фактор, як безпека автомобіля або мотоцикла, заощаджуючи на установці сигналізації. Транспорт, на якому встановлена ​​неякісна сигналізація, також часто викрадають через те, що такого захисту просто недостатньо. Компанія «ПАНДОРА» пропонує сучасну охоронну мікросистему PANDECT 1800 r найвищої якості та за доступною вартістю у Києві, Одесі.


Мікросистема - новинка від технологічної компанії "ПАНДОРА", що спеціалізуються не тільки на виробництві рішень автомобільної безпеки. Бренд активно розвиває напрямок електричних машин, впроваджуючи передові технології у виробництві зарядних станцій. Компанія надає найширший асортимент – понад тисячу різновидів сигналізацій для будь-якого рівня бюджету.


«ПАНДОРА» працює як із фізичними, так із юридичними особами. Постійним та оптовим клієнтам пропонуємо індивідуальне ціноутворення, для кожного замовника – дисконтна система. Поспішайте придбати PANDECT x 1800 r, отримайте сучасний охоронний комплекс у найкоротші терміни. Установка сигналізації на авто чи мотоцикл у Києві та Одесі.
Переваги охоронної мікросистеми PANDECT x 1800 r

Компанія "ПАНДОРА" регулярно покращує технологію виробництва автомобільних аксесуарів, оптимізує логістичні ланцюги, щоб надавати лояльний прайс-лист на весь асортимент товарів. Бренд випустив полегшену мікросистему PANDECT x 1800 L, що має:

  • підключення до бездротових стандартів 2G/GSM/GPRS;
  • з'єднання з модулями за допомогою технології Bluetooth;
  • взаємодія із цифровими шинами 2XCAN;
  • функцію обходу штатного іммобілайзера, IMMO-KEY

Вбудована система, що збільшує захищеність машини – спеціальні вимірювальні перетворювачі реагують на рух, нахили та удари. Сервери "ПАНДОРА" миттєво фіксують тривожну подію через будь-яку мережу. Модуль дистанційного керування підпусковими підігрівачами PANDORA COMFORT підтримує діагностичні протоколи LIN, надаючи інформацію про проблеми з обігрівом – складне діагностичне обладнання керується через ваш смартфон.
Пандора Комфорт живиться від бортової мережі 12 і 24 вольт. Є аварійне енергопостачання від акумулятора. Бренд регулярно випускає апдейти програмного забезпечення, за рахунок чого ви завжди отримуєте сучасний інструментарій.


Працюємо із фізичними, юридичними особами, кожному клієнту пропонуємо персональне ціноутворення. Вирішивши купити «ПАНДОРА» КОМФОРТ у нас, ви отримаєте безкоштовну підтримку, встановлення охоронного комплексу або модуля дистанційного керування передпусковими підігрівачами PANDORA COMFORT у Києві та Одесі.