Імобілайзер Pandect IS-572 BT

  • 5 916.00грн.
в наличии

Іммобілайзер зроблений у надкомпактному і герметичному корпусі на основі корпусу релейного модуля RMD-5M, який можна зручно і безпечно розмістити практично в будь-якому місці підкапотного простору, починаючи від блоку запобіжників і закінчуючи вплітанням у заводські джгути. Звідси і особливий наголос на надійність виробу - у всіх сенсах цього слова:

- надійний і міцний герметичний корпус виробу;

- Bluetooth 4.2 радіотракт, який гарантує надійне розпізнавання радіопозначки з моторного відсіку, навіть на великих позашляховиках і з підігрівом лобового скла (в тому числі і плівковими, які славляться своєю радіонепрозрачностью);

- вологозахищені компактні радіопозначки BT-760;

- окремі малогабаритні електромеханічні реле на управління електрозамками капота і блокування двигуна (ніяких силових ключів, здатних вигоріти при підвищеному індуктивному навантаженні).

Дуже важливий момент: в Pandect IS-572BT застосували схемотехнику з роздільним живленням силової частини управління замками капота і основного живлення іммобілайзера. Це дійсно дуже важливо - на жаль, вихід з ладу, підклинювання через забруднення замків капота - не рідкість. 

Причому, в такі моменти багато екземплярів мають більшими пусковими струмами. Якщо в такий момент в іммобілайзері спрацює і перегорить єдиний запобіжник - весь пристрій виявиться без живлення, з усіма випливаючими наслідками.

Звичайно ж, IS-572BT ще і дуже функціональний. Виріб працює з оновленим мобільним додатком Pandect BT, за допомогою якого можна легко і просто оновити програмне забезпечення, включити і вимкнути режим технічного обслуговування, налаштувати потрібну логіку опитування міток і режиму антипограбування (з постійним опитуванням радіоміток або тільки після відкриття дверей), вибрати потрібний алгоритм управління замком капота, включити або відключити вбудований датчик руху, налаштувати його чутливість, і багато іншого.

Виріб дуже економічний: споживання в режимі «охорони» менше 5мА, що буде абсолютно непомітно для будь-яких автомобілів, в тому числі і вельми вимогливих до енергосистеми. У виріб закладено дуже багато алгоритмів, помітно полегшують щоденну експлуатацію, роблять його комфортним і непомітним для автовласника, і забезпечують максимально можливий захист для автомобіля!

Особливості IS-572 BT
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
  • Основний блок IS-572BT - 1 шт.
  • Брелок BT-760 black – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS - 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.