Pandect X-1800R

 • 6 146.00грн.
в наличии
Pandect X-1800 R у відмінності моделі Pandect X-1800 L v2 не має в комплекті модуля автозапуска. Дані про автомобіль та статус його охорони передаються через активне інтернет-з'єднання за універсальним протоколом EGTS: автовладільцу доступна розширена статусна інформація, властива преміальна система Pandora. Інтерфейс Bluetooth 4.2 дозволяє керувати автомобілем безкоштовно з розставаннями дії Bluetooth, не витрачаючи кошти на зв'язок GSM, а також використовувати смартфон у якості метки іммобілайзера. Детальна інформація про рівень омиваючої рідини, давлення в шинах, відкритих / закритих вікнах і пробігу на залишку палива обчислюється системою pandect X-1800 R на цифровій шині авто і доступна для володіння на безкоштовному онлайн-сервісі pro.p-on.ru і в мобільних додатках Pandora Connect для iOS та Android. Повноцінний контроль через мобільний додаток доступний не тільки за допомогою сетею GSM, а також через Bluetooth - він буде оптимальним, якщо ви знаходитесь на відстані до 50 м від автомобіля. 
Автомобіль із встановленою pandect X-1800 R починає рух тільки після того, як система успішно авторизує власника через безконтактну Bluetooth-метку або смартфон. Любое з цих пристроїв досить просто мати при собі - охранная система автомата автоматема автоматема автоматема автоматінайра. Попытка поїхати без авторизації призводить до неповільної блокування двигуна. Також в комплекті входить п'єзосирена Pandora PS-330, до достоїнства якого можна створити зручний форм-фактор, громкость та енергоекономічність. Такі аксесуари, як GPS-антена NAV-035 BT і реле блокування BTR-101, можна придбати і і і і і так, як антену свелевки. У комплекті Pandect X-1800 R немає модуля автозапуску, однак його можна придбати та додати до сигналізму в лворбалізмі лворбоміна в лворбомізме. Після установки модуля автозапуску ви можете завести двигун дистанційно, безпосередньо перед поїздкою, або налаштувати автоматичний запуск за температурою двигуна, напругу акумулятора та налаштування параметрів. 

Особливості Pandect X-1800R
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
LBS позиціонування
LBS позиціонування
Визначення координат з базових станцій стільникової мережі.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
Дозволяє оперативно визначати координати автомобіля.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
АКТИВНА ОХОРОНА
АКТИВНА ОХОРОНА
При постановці автомобіля під активну охорону інтернет-сервіс постійно контролює наявність GSM-зв'язку і координати автомобіля.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
 • Основний блок X-1800L (2G) – 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 2 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 – 1 шт.
 • Основний кабель X1000 – 1 шт.
 • Кабель термодатчика двигуна L3000 v2 – 1 шт.
 • Кабель USB/micro-USB – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-4M – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Сирена п'єзоелектрична Pandora PS-330 без коробки – 1 шт.
 • Друкарська продукція.
 • Упаковка.
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.