Автомобільна сигналізація Pandora DX 4GL Plus

 • 8 533.00грн.
в наличии

Якщо ви вирішили купити охоронно-сервісну систему Pandora DX 4GL plus, але сумніваєтеся, порівнюючи цю модель з аналогами та попередниками, ознайомтеся з її характеристиками. Творці протиугінного комплексу скористалися оновленою платформою, і тепер Pandora DX 4GL перетворилася на вдосконалену систему з чотирма додатковими плюсовими портами, що унеможливлює наявність електромеханічного реле. Модернізована телеметрична система ідеально підходить для сучасних авто із цифровими шинами. Модем однаково добре працює у різних регіонах України, а також у роумінгу, абсолютно відповідаючи 1-class LTE. GSM-інтерфейс розширює зону керування системою у проблемних діапазонах. Для простого та швидкого керування, контролю стану авто, читання та стирання помилок та інших дій власнику достатньо просто встановити на свій смартфон мобільний додаток – інші програми чи обладнання не знадобляться. Охоронна система Pandora DX 4GL plus оснащена обхідником штатного іммобілайзера. Запускати двигун авто можна віддалено та автоматично. Низька витрата енергії пояснюється спеціальними алгоритмами ARM-процесора.

Важливою властивістю охоронної системи є її стійкість до електронного злому. У цьому випадку інтелектуальне розблокування обладнання виключено завдяки діалоговому динамічному коду. Додаткові модулі підключаються через Bluetooth, як і радіореле з радіомітками. Для налаштування параметрів не потрібно підключатись до комп'ютера – система сумісна з Pandora Alarm Studio. За допомогою цієї програми ви зможете проводити діагностику, оновлення та встановлення сигналізації. Список авто, що підтримують безключовий запуск, може бути розширений за рахунок технології клонування. Всі інноваційні функції та алгоритми охоронної системи можливі завдяки процесору з ядром Cortex-M4. Загалом представлена ​​модель поєднує у собі всі функціональні особливості популярної системи Pandora DX 4GL, включаючи 2G/4G GSM-модем та Bluetooth 4.2. Але при цьому позитивні канали сприяють заощадженню за рахунок автоматичного запуску двигуна авто.

Особливості DX 4GL
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
АЛГОРИТМІЧНИЙ ОБХІДНИК
АЛГОРИТМІЧНИЙ ОБХІДНИК
Цифровий алгоритмічний обхідник штатного імобілайзера дозволяє швидко, без додаткового втручання в проводку автомобіля, максимально органічно реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС
ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС
Розширює зону управління системою в роумінгу та зонах з поганим покриттям GSM-мережі.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Можливість перегляду історії подій.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
Управління опалювачами
Управління опалювачами
Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачами.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок DX-4GL Plus - 1 шт.
 • Брелок BT-760 black – 1 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 v2 – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-4M v2 – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Кабель з USB/micro USB – 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Сирена П'єзоелектрична Pandora PS-330 без коробки – 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.