Автомобільна сигналізація Pandora DX 9X Lora

 • 6 404.00грн.
в наличии

Купити автосигналізацію Pandora DX 9X Lora в магазині «Pandora Україна»

Унікальність сигналізації Pandora DX 9X Lora полягає в дивовижному поєднанні підвищеної дальності зв'язку, поліпшеному захисті від перешкод та економному споживанні енергії. Ці властивості роблять представлену модель сучасним і універсальним рішенням. Інженери компанії Pandora є творцями ревізії радіотракту, що характеризується ідеальним балансом основних параметрів охоронної системи, яка підходить для експлуатації як за містом, так і в умовах міських перешкод. У будь-якому випадку дальність зв'язку складає не менше 2 км.

Новинкою для користувачів став брелок Pandora D-027 – гідна заміна топовому Pandora D-010. Дизайн залишився колишнім, але з'явився великий екран, що відображає повну інформацію про стан авто. Приросту дальності посприяв кращий серед відомих на ринкові автосигналізацій LoRa-радіоканал.

Зниження енергоспоживання – важлива характеристика, яка робить систему не тільки точною і надійною, але і практичною. Працює брелок від батарейки ААА, якої вистачає на два місяці або навіть більше. Режим

екстреного використання допомагає власникові авто уникнути неприємних сюрпризів. Коли джерело живлення вичерпує заряд, алгоритм оцінки ємності переводить аксесуар в енергозберігаючий режим, і деякий час експлуатацію можна продовжувати.

Як радіопозначку можна використовувати смартфон – для цього існує Bluetooth 4.2 інтерфейс. За його допомогою також можна налаштовувати систему і управляти нею. В комплект входить релейний модуль RMD-5M, п'єзосирена PS-330, стійка до вологи та пилу, і датчик температури, а щоб розширити функціонал, досить скористатися Bluetooth-протоколом.

Купити сигналізацію Pandora DX 9X Lora в Києві можна в магазині «Pandora Україна». Ми допоможемо вам знайти сигналізацію, яка ідеально підходить для вашого авто.

Особливості Pandora DX 9X Lora
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
Управління опалювачами
Управління опалювачами
Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачами.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок DX9x LoRa - 1 шт.
 • Брелок LCD D027 black - 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 - 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Сирена п'єзоелектрична Pandora PS-330 - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.