Автомобільна сигналізація Pandora DX 6X Lora

 • 5 703.00грн.
в наличии

Де купити автосигналізацію Pandora DX 6X Lora?

Якщо ви шукаєте охоронну систему для автомобіля, яка буде безвідмовно працювати як за містом, так і в умовах міських перешкод, варто віддати перевагу сигналізації Pandora DX 6X Lora. Економна в плані споживання енергії модель із новим далекоглядним брелоком без конкурентів серед автосигналізацій. Розробники продумали кожну деталь системи аж до периферійних пристроїв, якими ви можете доповнити функціонал.

Насамперед варто відзначити розроблену інженерами Pandora ревізію радіотракту LoRa Hi Speed із оптимальними параметрами. Завдяки їй далекоглядність системи досягає як мінімум 2 км. Незалежно від перешкод передача сигналу залишається бездоганною.

Універсальний брелок Pandora D-027 – вдала заміна Pandora D-010. Він оснащений екраном і збільшеною дальністю. LoRa-радіоканал не має аналогів, його реальна дальність максимальна в будь-яких умовах. При цьому оформлення залишилося колишнім, адже дизайн до вподоби багатьом постійним користувачам фірмових систем.

Харчується брелок від «мізинчикової» батарейки, яка вигідно відрізняється від «пальчикової» розміром і ємністю. Можете не сумніватися: робота від такого джерела живлення на протязі як мінімум двох місяців

забезпечена. Але і це ще не все. Якщо розряд наблизиться до мінімуму в екстрених умовах, коли ви не зможете замінити батарейку, спрацює алгоритм, який аналізує запасну ємність. Брелок автоматично, без вашого втручання, почне працювати в енергозберігаючому режимі, і скористатися ним можна буде ще кілька десятків разів.

Як радіопозначку можна застосувати будь-який смартфон. За допомогою телефону реально керувати та налаштовувати систему, що дуже зручно, де б ви не були. Адже функції брелока може виконувати інтерфейс Bluetooth 4.2.

Автосигналізація поставляється разом з реле блокування і кабелем модуля RMD-5M. Комплектацію можна розширити, за бажанням додавши через Bluetooth фірмові периферійні пристрої.

Купити сигналізацію Pandora DX 6X Lora можна у Києві. Вона представлена в асортименті магазину «Pandora Україна» . Ми з радістю допоможемо вам з вибором і проконсультуємо стосовно введення системи в експлуатацію.

Особливості Pandora DX 6X Lora
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
Управління опалювачами
Управління опалювачами
Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачами.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок DX6x - 1 шт.
 • Брелок LCD D027 black - 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Реле блокування МОТО - 1 шт.
 • Кабель RMD-5 new - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.