Автомобільна сигналізація Pandora DX 4GS Plus

 • 12 381.00грн.
в наличии

Сигналізацію Pandora DX 4GS Plus вибирають досвідчені власники сучасних авто, які знають, наскільки важливими є точність і оперативність передачі даних про пошкодження, швидкість реагування на команди і якість GPS-сигналу. Ключова причина попиту на сигналізацію – дуже швидке сповіщення власника про найменшу отриману подряпину. Винний не залишиться непоміченим, а це головне. Важливу роль зіграла також дивовижна швидкість реакції на команди з додатків. Все це робить процес експлуатації системи приємним і ефективним. Продовження популярної новинки Pandora DX-4G відрізняється від попередника важливою перевагою – наявністю вбудованого в базовий блок приймача GPS/ГЛОНАСС-сигналу. В іншому вироби схожі – починаючи від функціоналу і закінчуючи дизайном. Єдина відмінність – етикетка на корпусі. Під час вибору сигналізації для авто враховуйте той факт, що незабаром 2G-мережі остаточно вичерпають свої можливості і повністю поступляться місцем сучасним і потужним 4G-рішенням. Якщо ви не хочете, щоб через кілька років система перестала працювати, або її функції виявилися обмеженими, варто віддати перевагу 4G-модему.

Єдине, що може зупиняти вас, коли ви вирішите купити автосигналізацію Pandora DX 4GS Plus, - трохи підвищений струм в режимі прийому координат. Але насправді це практично не впливає на споживання струму в охоронному режимі. Головне – вимикати запалення. Навігація знаходиться в «сплячому» стані за винятком тих моментів, коли виконується отримання даних про розташування стоянки. Ще одна характеристика модернізованого рішення для захисту авто – наявність навігаційного приймача. Купівля такої системи дозволить вам заощадити на придбанні додаткових аксесуарів. Все необхідне вже інтегровано в комплексне рішення, наприклад, підсилювач GPS-сигналу. Не секрет, що в США і в значній частині Болгарії, Австралії 2G-мережі вже відключені. Офіційні попередження про те, що такі системи не будуть на повну виконувати свої завдання, змушують жителів Євросоюзу змінювати свої сигналізації на більш функціональні і точні. Тому варто поставитися до вибору автосигналізації практично і заздалегідь встановити варіант з підтримкою 4G. Ви можете отримати консультацію і придбати сигналізацію в магазині «Pandora Україна», що знаходиться в Києві.

Особливості Pandora DX 4GS Plus
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
GPS/ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ ТА ТРЕКІНГ
Дозволяє оперативно визначати координати автомобіля.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Процесор Cortex-M4
Процесор Cortex-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
АКТИВНА ОХОРОНА
АКТИВНА ОХОРОНА
При постановці автомобіля під активну охорону інтернет-сервіс постійно контролює наявність GSM-зв'язку і координати автомобіля.
АЛГОРИТМІЧНИЙ ОБХІДНИК
АЛГОРИТМІЧНИЙ ОБХІДНИК
Цифровий алгоритмічний обхідник штатного імобілайзера дозволяє швидко, без додаткового втручання в проводку автомобіля, максимально органічно реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС
ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС
Розширює зону управління системою в роумінгу та зонах з поганим покриттям GSM-мережі.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Можливість перегляду історії подій.
Особиста безпека власника
Особиста безпека власника
Система забезпечує найвищий рівень особистої безпеки власника. Якщо вам щось загрожує – просто натисніть кнопку на брелку, система повідомить ваших близьких і спецслужби про те, що ви в біді.
Наявність протиугінної мітки
Наявність протиугінної мітки
Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
Управління опалювачами
Управління опалювачами
Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачами.
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Основний блок DX-4GS Plus - 1 шт.
 • Брелок BT-760 black - 2 шт.
 • ЗІП кріплення X1000 - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 - 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe - 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Сирена П'єзоелектрична Pandora PS-330 без коробки - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.