Автомобільна сигналізація Pandora DX 57

 • 5 520.00грн.
в наличии

Pandora DX-57 виготовлена з високоякісних компонентів на найсучаснішому обладнанні, успадкувавши все краще від своїх «старших братів» - Pandora DX-6X, DX-9X:

- захист 16 охоронних зон, в тому числі захист від крадіжки коліс;

- передпусковий підігрів двигуна без додаткових пристроїв;

- розумний автоматичний запуск двигуна по 7 параметрам;

- охоронно-сервісні функції, що розширюють можливості автомобіля;

- економію на додатковому устаткуванні.

Pandora DX-57 має гідну комплектацію для мінімалістичного підходу до забезпечення високого рівня охорони автомобіля і організації дистанційного запуску двигуна. Базовий комплект включає в себе - надійний брелок D-011, що володіє сучасним дизайном і впевненою дальністю радиотракта, рекордно енергоємний моноблок базового модуля (4,5mA в режимі охорони), релейний модуль RMD-5M.

Так, в ній немає управління по Bluetooth, але це якраз той випадок, коли власникові не потрібна ця функція. На відміну від старших двосторонніх систем, типу Pandora DX-9X, у Pandora DX-57 немає Bluetooth-інтерфейсу і радіоканал, який працює на 868MHz працює c економічними трансиверами Spirit2, що забезпечують гідну 

дальність і перешкодозахищеність, відповідну класу вироби та сучасної завадовій обстановці в ефірі індустріальних міст.

Надійний брелок D-011 - сучасний, ну а найголовніше - супернадійний, адже він спроектований і виробляється (як і всі компоненти системи) в повній відповідності з найжорсткішим стандартом якості IATF 16949:2016, сертифікат якої є в сегменті car-security тільки у компанії Pandora, причому підтверджений спеціальним інспекційним аудитом.

І ще один істотний плюс новинки - надмале енергоспоживання моноблока базового модуля, всього 4,5 міліампера! Це практично непомітно для акумулятора автомобіля, а значить його можна спокійно паркувати на тривалий термін і не переживати, що машина не заведеться після відпустки або відрядження.

Релейний модуль RMD-5M для реалізації автоматичного запуску в автосигналізація Pandora - це вже обов'язкова вимога до сучасної сигналізації.

У поєднанні з красивим і дуже надійним брелоком D-011, Pandora DX-57 - це продукт, можливо, кращою сучасної двосторонньої автосигналізацією для недорогих автомобілів і для тих, хто не хоче платити за те, що рідко використовуються, «модні фішки», створений, щоб надійно захищати, дарувати спокій і комфорт.

Особливості DX 57
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
 • Основний блок DX50S - 1 шт.
 • Брелок LCD D011 black карабін – 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
 • Кнопка BS2 – 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M – 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 – 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
 • Основний кабель X1000 – 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.