Автомобільна сигналізація Pandora DX 40S

  • 4 696.00грн.
в наличии

Нова система підтримує роботу з цифровими шинами сучасних автомобілів, як і попередні моделі цієї лінійки – 2хCAN, Lin, IMMO-KEY. Управління здійснюється інформативним брелком з великим і контрастним екраном, при цьому діалоговий захист з цифровим шифруванням виключає можливість електронного перехоплення і злому так званими «вудками», від чого особливо страждають штатні охоронні системи більшості автомобілів останніх років випуску. Крім того, система має чудову дальністю прямого і зворотного зв'язку, звичайно, не таку як в рекордних системах Pandora з радіотрактом LoRa, але, як мінімум, не гіршу від конкурентів, більш дорогих і менш технологічних. У базовому блоці вже вбудований датчик удару/нахилу/руху, реалізована підтримка передпусковим підігрівачем і навіть дистанційний/автоматичний запуск двигуна. Для автозапуску досить додати релейний модуль, з наявністю

якого зазвичай не виникає проблем у професійного установника. До речі, саме фахівці ринку автобезпеки особливо оцінять зручність установки і налаштування Pandora DX-40s – тепер для програмування досить android-смартфона і недорогого OTG-USB адаптера (перехідника). Досить просто підключити базовий блок USB-кабелем до смартфону і відкрити програму Pandora Спеціаліст – і все готово! У будь-якому місці, в будь-який час, ніяких ноутбуків і блоків живлення. І ще один істотний плюс цієї системи – досить мале енергоспоживання, всього 4,5 міліампера! Це практично непомітно для акумулятора автомобіля, а значить його можна спокійно паркувати на тривалий термін і не переживати, що машина не заведеться після відпустки або відрядження. А ще ми порадуємо вас вартістю цієї системи і відкриємо новий рівень якісної безпеки від Pandora за розумні гроші!

Особливості DX 40S
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Сумісність з Pandora Alarm Studio
Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Обхідник імобілайзера з клонуванням ключа
Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник імобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого імобілайзера і автозапуску.
Інтегрований LIN-інтерфейс
Інтегрований LIN-інтерфейс
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz
Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультишвидкісний радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
Технологія клонування
Технологія клонування
Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля.
мультисистемний CAN-інтерфейс
мультисистемний CAN-інтерфейс
Максимально коректна інтеграція автомобільної охоронно-сервісної системи в штатну цифрову шину автомобіля.
Наявність двостороннього брелка
Наявність двостороннього брелка
Двосторонній брелок – основний засіб управління і контролю стану системи.
  • Основний блок DX40S - 1 шт.
  • Брелок LCD DXL079 black - 1 шт.
  • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
  • Кнопка BS2 - 1 шт.
  • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
  • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
  • Основний кабель X1000 v2 - 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.