Імобілайзер Pandect BT-100

  • 5 703.00грн.
в наличии

Pandect BT-100 - це:

- Глибоко переосмислена логіка роботи імобілайзера на сучасних автомобілях у взаємодії з спеціального мобільного додатка, що дозволяє керувати режимами імобілайзера, налаштовувати та діагностувати роботу міток, отримувати корисну інформацію від автомобіля.

- Зменшене енергоспоживання імобілайзера (реальне значення 2-3 мА у активному режимі), що вкладається у найжорсткіші вимоги абсолютно всіх автовиробників до додаткових електроприладів.

- Нові мітки, що працюють як BLE (Bluetooth Low Energy) пристрій з елементами стеку протоколу BT 4.2.

- Багаторівневе шифрування та розумне використання режимів “невидимості” у ефірі, що відгукується лише на запити авторизованого пристрою (неможливість виявлення).

- Вологозахищені мітки підвищеної експлуатаційної надійності, з розмірами, що дозволяють комфортно носити їх у гаманці, по суті - єдині герметичні мітки, що зручно носити з собою кожен день, на відміну від спроб маси амбіційних компаній зробити щось ергономічне.

- Виведена повна група комутуючих контактів реле блокування, що дає великий простір для творчості організації безпечних та ефективних блокувань двигуна.

- Окремий спеціальний канал, який можливо використовувати длявідключення штатного радіоканалу автомобіля та його захисту від так званої “довгої руки”, або для шутнування датчиків двигуна у режимі блокування.

- Зручний додаток, що дозволяє інтуїтивно та звично для користувача смартфона мати повну інформацію про роботу компонентів імобілайзера, керувати його режимами (режим ТО, зміна дистанції авторизованих міток та ін.), і також діагностувати роботу всіх його компонентів, включаючи кількість прописаних у нього радіоміток. При цьому мобільний додаток несе допоміжну роль та полегшує життя й установникам й автовласникам, а імобілайзером можливо повноцінно користуватись і без нього - як це завжди й було в імобілайзерах Pandect - достатньо мати з собою мініатюрну радіомітку! Pandect BT-100 працює з додатком PANDECT BT. Додаток розроблено спеціально для роботи з імобілайзерами Pandect BT. Програма дозволяє налаштовувати імобілайзер, керувати режимами технічного обслуговування, змінювати радіус зони авторизації міток, і також діагностувати роботу його компонентів, включаючи кількість прописаних у нього радіоміток. Забезпечує контроль бортової напруги та напруги елементів живлення у мітках.

Особливості BT-100
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Інтегрований Bluetooth-інтерфейс
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
Висока енергоекономічність
Висока енергоекономічність
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона
Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Можливість перегляду історії подій.
Багатофункціональний радіоінтерфейс 2.4 GHZ
Багатофункціональний радіоінтерфейс 2.4 GHZ
Функції іммобілайзера з бездротовими мітками і управління керованим по радіо реле блокування.
  • Основний блок BT-100 - 1 шт.
  • Брелок BT-760 black – 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS - 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.