Pandora DX-57R автосигналізація - новинка на ринку

  • 04 травня 2021

Pandora зробила наступний крок у категорії сигналізацій зі зворотним зв'язком


Як і раніше, Pandora не стоїть на місці та постійно вдосконалюється. За цей рік було оновлено практично все лінійки охоронних систем і додаткових аксесуарів, зробивши їх ще зручніше, простіше, більш сучасними.

Дві системи – Pandora DX-57R Pandora DX-40R – отримали новий далекобійний радіотракт, який був розроблений разом з компанією SiLabs. Завдяки йому дальність зв'язку збільшилася в рази, а стійкість вийшла на високий рівень. Крім того, вдалося знизити енергоспоживання в активному режимі. Радіотракт працює на частоті 868 МГц без перешкод, завдяки використанню трансиверів компанії SiLabs.

Система Pandora DX-57R є представником доступної цінової категорії. Після оновлення її ціна залишається в тих же рамках, але тепер зі збільшеним, вдосконаленим функціоналом.


Тепер в системі з'явився Bluetooth 4.2, що дозволить залишатися з системою на зв'язку через смартфон, а також відкриє двері для доступу до широкого асортименту додаткових пристроїв. Це новий рівень для Pandora DX-57R, що ставить її в один ряд з нашими кращими моделями.

Для охоронно-сервісної системи Pandora DX-57R відкривається доступ до програми Pandora Specialist, що працює по Bluetooth. Вона дозволяє проводити налаштування і вносити зміни в параметри системи без дротового підключення до блоку. Досить запустити додаток на вашому смартфоні та зв'язати систему з ним через Bluetooth. Наявність цифрових інтерфейсів – 2 CAN/LIN/IMMO-KEY – дозволяє легко обійти штатний імобілайзер.

Bluetooth протокол дає можливість дистанційного запуску двигуна на відстані декількох метрів за допомогою смартфона. Для цього скачайте і встановіть програму – Pandora BT для обох ОС.


Ще одним приємним комплектуючим системи є модуль RMD-5, датчик температури та брелок Pandora D-010, який також пройшов етап оновлень і став ще міцніше та зручніше.

Після оновлення система стане лідером продажів у своєму ціновому сегменті. Жоден аналог не зможе надати настільки великий спектр функціоналу. Pandora DX-57R вже доступна до продажу.