Офіційний дистриб'ютор Agent Trade ТМ Pandora та Pandect в Україні

З кожним роком кількість випадків угону автомобілів зростає, і це стосується як найдорожчих нових авто, так і бюджетних, придбаних на вторинному ринку. У першому випадку викрадачі намагаються перепродати автомобіль, у другому – розібрати на частини та заробити на продажі кожного компонента окремо.


Досвідчені власники сучасних авто віддають перевагу комплексним охоронним системам відомих торгових марок. Систему безпеки можна зібрати індивідуально для конкретного авто, враховуючи умови його експлуатації та побажання клієнта автосервісу.


Перший офіційний дистриб'ютор Pandora та Pandect


Компанія «Агент Трейд» є першим та офіційним дистриб'ютором автосигналізацій Pandora та Pandect на території України.


Компанія існує і надає свої послуги у сфері захисту від викрадення з 2006 року, і за цей час ми набули величезного досвіду у продажу, підборі, монтажі протиугінного обладнання для різних транспортних засобів різноманітних марок.


Клієнти «Агент Трейд» можуть бути впевнені як продукція та обслуговування, і всі наші сертифіковані партнери отримують клубну технічну підтримку від технічних фахівців компанії.


Якщо ви хочете співпрацювати з нами, відкривши власний інсталяційний центр або магазин обладнання Pandora та Pandect, вам доведеться пройти обов'язкову сертифікацію. Це дозволяє нам запобігти непорозумінням з фірмовою підтримкою та гарантією.Переваги співпраці з Агент Трейд


 • Великий вибір протиугінних систем та додаткового обладнання – автосигналізації, мотосигналізації, іммобілайзери, аксесуари.
 • Клубна закрита технічна підтримка.
 • Сертифікація точок продажу та установчих центрів.
 • Навчання технічних фахівців з якісної установки охоронних систем та захисту авто від угону.
 • Своя сертифікована мережа студій автобезпеки Agent Car Security від офіційного дистриб'ютора марок Пандора та Пандекту в Україні.
 • Встановлюємо лише офіційні охоронні системи, надаючи фірмову гарантію.
 • До та після монтажу протиугінного обладнання консультуємо, демонструємо процес експлуатації встановленої системи.
 • Допомагаємо з налаштуваннями вашого смартфона для зручного та швидкого дистанційного керування охоронним комплексом надалі.
 • Гарантуємо індивідуальний підхід, підбираємо модель обладнання та особливості налаштувань залежно від особливостей конкретного авто та побажань клієнта.
 • Свобода вибору у плані функціоналу та цінової категорії: представлені системи бюджетного, середнього та преміум-класу.
 • Усі доступні способи оплати.


Комплексний протиугінний захист авто від Agent Car Security


Agent Car Security – мережа студій автобезпеки та додаткового обладнання від Agent Trade, офіційного дистриб'ютора торгових марок Пандора та Пандект на території України. Основний напрямок діяльності – комплексний протиугінний захист авто з індивідуальними блокуваннями та прихованим монтажем.Також у нас ви можете підібрати, придбати та встановити автосигналізації, іммобілайзери, відеореєстратори, модельні замки, мотосигналізації, аксесуари та комплектуючі.


Основне наше завдання полягає не просто в установці сигналізації, а в якісному та експертному захисті вашого авто від угону. Ми пропонуємо доступні ціни, оскільки постачаємо брендову продукцію без посередників. Мережа студій автобезпеки надає безстрокову гарантію на роботу та обладнання.


Чому захист авто від угону – це важливо?


Якісна протиугінна система – це гарантія захисту автомобіля від злому, у тому числі електронного. А у разі прихованого монтажу реально виключити викрадення транспортного засобу за допомогою одного з найпопулярніших нині методів – відключення сирени.


Якщо ви вирішили «заощадити» та встановити штатну систему захисту, врахуйте той факт, що на відключення такого протиугінного обладнання у досвідчених викрадачів йде буквально кілька секунд. А ось повноцінна комплексна система дозволяє бути впевненим у безпеці авто практично в будь-яких умовах.

Навіщо потрібні автосигналізації?

У сучасних автосигналізаціях та комплексних системах безпеки передбачено підключення до смартфону та відстеження стану авто у режимі онлайн. Власник може дистанційно змінювати налаштування системи, запускати двигун для підігріву авто, а у разі спроби викрасти авто він миттєво отримає звукове, світлове або вібраційне сповіщення.


Особливу увагу варто привернути до себе протиугінне обладнання з 4G-модемами, можливості яких по праву вважаються необмеженими. Ці системи відрізняються далекоглядністю та відмінним функціонуванням у різних регіонах, а також максимальною швидкістю виконання команд.


Захист авто від Pandora та Pandect перевершив інші охоронні системи за рахунок свого інноваційного розширеного функціоналу. Наприклад, діалогову систему кодування модельного ряду Pandora DX неможливо зламати електронним способом. Контролювати охорону можна за допомогою брелока, що дуже зручно.

Саме в системах цих торгових марок використовується індивідуальне шифрування, яке застосовується у онлайн-банкінгу. Завдяки цьому власник авто, обравши систему Pandora або Pandect, отримує не просто охоронне обладнання для галочки, а гарантований захист свого транспортного засобу.


Сучасні охоронні системи представлені в широкому асортименті, все обладнання в наявності.


Головний офіс дистриб'ютора знаходиться у Києві, пров. Куренівський, 15.

 

Мережа студій автобезпеки Agent Car Security знаходиться за адресами:


· м. Вишневе, вул. Київська, 2;


  м. Київ, вул. Н. Трублаїні, 37-В (Відрадний);


· м. Київ, пров.Куренівський, 15 (Поділ);


· м. Київ, Харківське шосе, 175 (Лівий берег);


· м. Одеса, вул. Михайла Грушевського, 15 А (Слобідка).


Завітайте до нас, і вам не доведеться витрачати час на пошук окремих комплектуючих – ми зробимо все за вас, оперативно підібравши нестандартне комбіноване рішення саме для вашого авто.


З питань співпраці звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті, або залиште заявку.