«ПАНДОРА» DX 4G I PLUS купити в Києві

  • 04 листопад 2021

Щорічно, кількість викрадень транспортних засобів лише зростає. Це пов'язано з тим, що власники ігнорують чи економлять на установці сучасних охоронних комплексів, віддаючи перевагу дешевим варіантам. Останні не мають якісного шифрування сигналів, результат – швидке перехоплення, несанкціонований доступ до автомобіля. Бажаєте убезпечитися? Тоді ставте лише якісний захист. "ПАНДОРА" DX 4G I PLUS - ефективна автомобільна сигналізація, що забезпечує комплексний захист машини від угону.

Бренд автосигналок PANDORA розширює асортименти продукції. Тепер доступна автосигналізація PANDORA DX 4G I PLUS – дітище технологічного мистецтва, що є сучасною охоронно-телеметричною системою. Модель базується на модифікованій платформі, яка відрізняється розширеними функціональними можливостями. Є додаткові чотири порти для підключення периферійних пристроїв, що дозволяє організовувати захист без встановлення допоміжного електромеханічного реле.

Функції автосигналізації PANDORA DX 4G I PLUS

Охоронна система майже не взаємодіє із цифровими шинами транспортних засобів, що забезпечує зниження навантаження на електросистему, суттєво покращує безпеку.

Автоматичний запуск двигуна за допомогою дистанційного керування відбувається за дещо іншою методикою. Сигналка "ПАНДОРА" DX 4G I PLUS оснащена сучасним модемом, що працює з усіма діапазонами бездротового зв'язку, що відповідає стандарту 1-class LTE. Глибока підтримка серверної інфраструктури дозволяє автосигналізації PANDORA DX 4G I PLUS вважати стан механізмів автомобіля.

Переваги:

• підтримка сучасних діагностичних протоколів;

• інструмент, що дозволяє зчитувати, фіксувати, стирати OBD-помилки прямо зі смартфона за рахунок фірмового мобільного додатка – більше не потрібно використовувати спеціалізоване обладнання та професійне програмне забезпечення;

• вбудована підтримка 2G/4G мереж;

• є GSM-модем для дистанційного керування;

• бездротова передача сигналу через Bluetooth 4.2;

• інтерфейси 2xCAN, KIN, Immo/Key.

      

«ПАНДОРА» DX 4G I PLUS призначена для швидкого та простого монтажу на транспортні засоби будь-якої комплектації. Робота з кількома мережевими протоколами забезпечує охорону машини незалежно від бездротового покриття будь-яких регіонах.

Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір охоронних комплексів різного цінового сегменту. Виникли проблеми з вибором? Фахівці компанії допоможуть підібрати найбільш підходяще рішення для вашого автомобіля. Поспішайте «ПАНДОРА» DX 4G I PLUS купити у Києві прямо зараз, і отримайте ряд додаткових послуг, включаючи безпосередню установку у Києві.